You are not connected. Please login or register

Letersia Shqiptare

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia Shqiptare


Shkruani rreth Letersise Shqiptare...

00

Shendeti dhe Mjekesia

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shendeti dhe Mjekesia


Ju lutem shenoni ketu vetem nese keni dije rreth mjekesise, ose qe keni ndonje pervoje me shendetin tuaj apo te ndonje te afermi tuaj. Mundet qdo njeri nga vizitoret te bej pyetje per ndonje semundje apo per nje gje qe nuk e ka te qarte dhe shpresojme qe do te lajmeohet ndonje mjek, apo ndonje qe ka pas rastin dhe ka perballu nje smundje te tille dhe te na jap nje pergjigjeje...

00

Dashuria & Shoqeria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria & Shoqeria


Ketu mund te debatoni me shoqerine e forumit per gjithcka qe keni deshire, pytje te ndryshme nga gjitha sferat qe nuk i gjeni ne tema tjera te caktuara.

Moderator: super Admin
00

Emigrantet & Jeta e Tyre ..!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Emigrantet & Jeta e Tyre ..!


Mergimtaret dhe Gurbetqaret Shqiptar nga te gjitha trojet Shqiptare mblidhen ketu per te debatuar mbi hallet dhe brengat e tyre, gjithashtu ketu do te gjeni njoftime per mbremjet dhe ahengjet qe organizohen ne vendet ku jetojne..!

00

Moda: SHqiptare / Boterore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda: SHqiptare / Boterore


Moda: SHqiptare / Boterore

00

Humore .. Lojera & Koriozitete

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Humore .. Lojera & Koriozitete


Humore .. Lojera & Koriozitete

00

Diskutime Te Lira SHoqerore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Te Lira SHoqerore


Diskutime Te Lira SHoqerore

00

Ndihmoni njeri tjetrin

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihmoni njeri tjetrin


Ketu do te merrni pergjigje ose zgjidhje per problemet tuaja. Mos nguroni te pyesni e te kerkoni ndihme. Nje per te gjithe..e..Te gjithe per nje.

00

Dashuria & Jeta..!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria & Jeta..!


Shkruani Qdo gje qe ka te beje me Dashurine... dhe Jeten Pra hapeni nje teme sipas deshires suaj rreth Dashurise / Jetes..!

00

Rregullat e Forumit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit


Rregullat e Forumit

00

Paraqitja e Semundjeve Te ndryshme

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Paraqitja e Semundjeve Te ndryshme


Tenderuar Vizitore, ju kisha lutur te gjitheve t'i paraqisni apo t'i peshkruani pikat e paralajmruese te semundjeve te ndryshme Siq e dime te gjith, qdo semundje ka gjasat me te mtedhaja per sherim nese ne e zbulojmeme kohekoh. Ai qe ka dituri rreth kesaj Lemije i mire presim postimet e juaj

00

Gjuha Shqipe

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Shqipe


Diskutoni ketu rreth Gjuhes Shqipe.

00

Shkenca dhe Jeta..!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Jeta..!


Ketu mund te gjeni tema rreth shkencave per te cilat nuk egziston kategori e vecante gjithashtu mund te shtoni dhe gjeni tema qe ne pergjithsi lidhin shkencen dhe jeten.

00

Te rejat nga Teknologjia

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Te rejat nga Teknologjia


Lajmet e fundit ne lidhje me ngjarjet ne boten virtuale Shqiptare dhe Boterore, promovimet e Hardwereve te ndryshem si dhe teknologjive te reja elektronike do ti gjeni ne kete pjese te forumit.

00

Filozofia dhe Psikologjia

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofia dhe Psikologjia


Teoria dhe Praktika e jetes, konkluza shkencore, psikologjike dhe mendore, shkembim i pervojave apo kerkim ndihme nga keto dy sfera

00

Gjeografia dhe Astronomia..!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjeografia dhe Astronomia..!


Kontinente, vende, ishuj, dete dhe male. Pershkrimi i globit tokesor, kuriozitete nga globi dhe kozmosi, pershkrimi i sistemit djellor dhe yjeve tjera ne gjithesi.

00

Muzika Popullore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika Popullore


Muzike te ndryshme Popullore...

00

Muzike Argetuese

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzike Argetuese


Muzike te ndryshme Argetuese...

00

Muzike Folklorike

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzike Folklorike


Muzike te ndryshme Folklorike...

00

Muzike HipHop

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzike HipHop


Muzike te ndryshme HipHop...

00

Diskutoni rreth Muzikes Shqiptare

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutoni rreth Muzikes Shqiptare


Ketu mund te diskutoni rreth Muzikes Shqiptare...

00

Kinematografia dhe TV

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia dhe TV


Ketu mund te lini pershtypjet tuaja mbi filmat qe pelqeni me shume, qofshin keta filma shqiptare apo te huaj,

00

Shqiperia

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shqiperia


Shkruani dhe Diskutoni me Bashkatedhetaret tuaj rreth qdo qeshtjeje qe ka te bej me Shqiperine..!

00

Trojet Shqiptare

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Trojet Shqiptare


Diskutoni per Trojet Shqiptare...

00

Shqipëria Dhe Ne..!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shqipëria Dhe Ne..!


Në këtë forum diskutohet mbi cështjen kombëtare. Një komb i madh i ndarë në pjesë por me të vetmen Nënë, atë Shqipëri. Flisni per rrugët që duhet te ndjekim per realizimin e ëndrrës shekullore.

00

Kosova

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kosova


Shkruani dhe Diskutoni me Bashke atedhetaret tuaj rreth qdo qeshtjeje qe ka te bej me Kosoven.

00

Komplimete dhe Kritika

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Komplimete dhe Kritika


Ketu mund te shenoni Komplimentet apo Kritikat tuaja rreth LoTi-Chat. Pra pershendetni shoket/shoqet tuaj/a qe keni ne LoTi-Chat apo mund te leni nje porosi.

00

www.LoTi-ChaT.CoM

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

www.LoTi-ChaT.CoM


Gjithcka mbi LoTi-ChaT.CoM kerkesa, ankesa, keshilla, lutje do te mund ti parashtroni ketu krahas tyre do te gjeni edhe informacione te pergjithsme mbi faqen dhe serverat e LoTi-ChaT.CoM

00

Forumi -LoTi-ChaT.CoM

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Forumi -LoTi-ChaT.CoM


Gjithcka mbi Forumin LoTi-ChaT.CoM, ndjehu i lire te ofrosh keshille ose te na kritikosh.

00

ChaTi - LoTi-ChaT.CoM

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

ChaTi - LoTi-ChaT.CoM


Gjithcka mbi chatin-LoTi-ChaT.CoM ju informojme permes ketij forumi, njekohesisht ketu mund te parashtroni kerkesat dhe ankesat tuaja ne lidhje me chatin & Adminat / Moderatoret.

00

Feja Islame

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Islame


Shkruani qdo Informacion Rreth Fese Islame keshtu qe te jeme te gjithe Bashkbesimtaret Musliman ne tere Boten te Informuar rreth Fese Islame, rreth Festave Islame siqe jane Ramazani, Bajrami etj...

00

Kurani

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kurani


Shkruani apo hapeni ndonje Teme te re rreth Kur'anit per te Diskutuar me Bashkebesimtaret dhe per te nderruar mendimet ne mes vete.

00

Sira & Historia Islame & Dijetaret

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sira & Historia Islame & Dijetaret


Forum rreth Biografise se te Derguarit (SalAllahu alejhi ve selem), Historise Islame, Dijetareve Islam, etj.

00

Abdesi ne detaje...

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Abdesi ne detaje...


Gjithecka rreth Abdesit...

00

Namazi

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Namazi


Te gjitha qe kane te bejne me Namaz

00

Muaji i bekuar, RAMAZANI

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muaji i bekuar, RAMAZANI


Te gjitha qe kan te bejn me agjerimin dhe Muajin e Ramazanit.

00

Feja Krishtere.

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Feja Krishtere.


Shkruani qdo informacion rreth Fese Krishtere. Kontaktoni dhe Diskutoni rreth Fese Krishtere.

00

Fete Tjera

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Fete Tjera


Ketu mund te Diskutoni per Fete tjera.

00

Sporte Te ndryshme

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporte Te ndryshme


Tema e lire per sporte te ndryshme ..

00

Futbolli

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futbolli


Diskutoni rreth Futbollit Shqiptare dhe Boterore.

00

Basketbolli

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Basketbolli


Diskutoni rrethe Basketbollit Shqiptare dhe Boterore.

00

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2 artikuj

Forumi ka 1 anëtar të regjistruar

Anëtari më i ri Admin

Kush është në linjë

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sat Aug 27, 2016 5:02 am
Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur